01:05

Liverpool si Bayern zgarcite cu fotbalul. Doar doua suturi pe poarta in 90 de minute!

Doua dintre cele mai ofensive echipe din fotbalul european au oferit, marti seara, o lectie despre cum sa-ti anihilezi mai bine adversarul intr-un joc de o prudenta maxima. continuă pe Online Sport

VIDEO Liverpool - Bayern 0-0 / Calificarea se decide la Munchen - Cormoranii nu au cstigat niciun meci n deplasare n actuala editie a competitiei

Pe Anfield si-au dat intalnire doua echipe care au in palmares cate cinci trofee Champions League. Partida dintre Liverpool si Bayern Munchen se anunta a fi una in care vom vedea goluri la ambele porti. S-a terminat insa 0-0, iar returul de pe Allianz Arena din Munchen va fi unul de foc 13 martie).

LIVE Liga Campionilor: Lyon - Barcelona si Liverpool - Bayern

Optimile de finala din Liga Campionilor programeaza, marti seara, alte doua meciuri dintre cele mai interesante.

Avancronica meciului Liverpool - Bayern Munchen. Finala din optimi a Ligii Campionilor

Pentru multi meciul dintre Liverpool si Bayern Munchen este considerata finala din optimile Ligii Campionilor.