17:45

VIDEO International Champions Cup: Tottenham - Inter 1-1 (3-4 la penaltiuri) George Puscas a ratat la loviturile de departajare

Inter Milano s-a impus la loviturile de departajare in fata celor de la Tottenham, scor 4-3, dupa ce au incheiat la egalitate la finalul celor 90 de minute, 1-1. Partida a facut parte din cadrul turneului amical International Champions Cup si s-a disputat chiar pe stadionul lui Tottenahm, la Londra. continuă pe Hotnews

VIDEO International Champions Cup: Manchester United - AC Milan 2-2 (5-4 la loviturile de departajare)

Manchester United a invins AC Milan, scor 5-4, la loviturile de departajare, intr-o partida disputata pe Principality Stadium din Cardiff, in cadrul turneului amical International Champions Cup. Dupa 90 de minute, cele doua formatii s-au aflat la egalitate, scor 2-2.

actualitate, 17:45