16:00

Real Madrid a anuntat diagnosticul dupa accidentarea lui Courtois - Cat ar putea lipsi belgianul

Real Madrid a primit o lovitura grea inaintea returului cu Manchester City, din optimile Champions League. Thibaut Courtois, portarul titular al madrilenilor, s-a accidentat la ultimul meci din LaLiga si risca sa rateze confruntarea de pe Etihad Stadium. continuă pe Hotnews

Real Madrid pierde primul loc in La Liga. Un fost jucator al Barcelonei i-a dat lovitura de gratie

Invinsa de Betis cu un gol in ultimele minute, Real Madrid a pierdut locul intai castigat dupa El Clasico.

Real Madrid a pierdut fotoliul de lider in Spania

Real Madrid a fost invinsa la limita in deplasare, cu scorul de 2-1 de formatia Betis Sevilla, dumin.

VIDEO Real Madrid, invinsa in deplasare de Betis Barcelona, din nou lider

Real Madrid a fost invinsa de Betis Sevilla, scor 2-1, pe Estadio Benito Villamarin, in etapa a 27-a din LaLiga. Andaluzii au obtinut victoria gratie unui gol marcat in minutul 82. in urma acestui esec, Realul pierde primul loc in clasament, iar Barcelona este din nou lider.

actualitate, 16:00