17:00

Pariati pe Cupa Italiei: Parma - Roma

Roma n-a castigat inca niciun meci in 2020 si Parma cauta sa speculeze forma slaba a adversarei de joi seara in Cupa Italiei. Vedeti aici cotele oferite de FORTUNA pentru acest meci. continuă pe Online Sport

VIDEO Cupa Italiei: Napoli si Lazio s-au calificat in sferturile de finala

Formatiile Napoli si Lazio Roma s-au calificat, marti, in sferturile Cupei Italiei, dupa ce au invins echipele Perugia, respectiv Cremonese.

Nicio supriza in Cupa Italiei. Favoritele merg mai departe

Inter Milano, Lazio Roma si SSC Napoli, trei dintre echipele de top din Serie A, s-au calificat fara.

VIDEO Cupa Italiei: Juventus, victoria categorica impotriva lui Udinese (4-0) si calificarea in sferturi

Juventus Torino, fara Cristiano Ronaldo in lot, s-a calificat, miercuri, in sferturile Cupei Italiei, dupa o victorie fara drept de apel in fata formatiei Udinese, scor 4-0.

VIDEO Cupa Italiei: Fiorentina si AC Milan, in sferturi dupa victorii cu Atalanta si Spal

Formatiile Fiorentina si AC Milan s-au calificat, miercuri, in sferturile Cupei Italiei, dupa ce au invins echipele Atalanta, respectiv Spal.

VIDEO Cupa Italiei: Inter - Cagliari 4-1 Trupa lui Conte s-a calificat in sferturi

Inter si-a asigurat prezenta in sferturile Cupei Italiei dupa o victorie clara in fata celor de la Cagliari, scor 4-1, intr-o partida disputata marti, pe San Siro.

actualitate, 17:00