01:05

VIDEO Condusa n doua rnduri, Atletico Madrid a cstigat printr-un gol marcat n minutul 93 (3-2 cu Bilbao)

Atletico Madrid a invins, sambata, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, echipa Athletic Bilbao, intr-un meci din etapa a XII-a a campionatului Spaniei, in care a fost condusa cu 1-0 si cu 2-1 si a marcat ultimul gol in minutul 90+3. continuă pe Hotnews

VIDEO Borussia, victorie cu 3-2 n derbiul cu Bayern Munchen, dupa ce a fost condusa n doua rnduri

Borussia ramane neinvinsa in actualul sezon din Bundesliga si dupa derbiul cu Bayern Munchen, formatia din Dortmund castigand cu 3-2 partida disputata sambata seara pe Signal Iduna Park. in urma acestui succes, Borussia s-a distantat la sapte puncte de marea rivala din Munchen. Disputa a facut parte din etapa cu numarul XI.