23:01

Asa am trait Viitorul - Poli Iasi 0-1

Etapa a 24-a din Liga 1 Betano a debutat, vineri seara, cu meciul dintre Viitorul si Poli Iasi. Apasati aici pentru live video . continuă pe Online Sport

LIVE Viitorul - Poli Iasi (20:00)

Etapa a 24-a din Liga 1 Betano debuteaza, vineri seara, cu meciul dintre Viitorul si Poli Iasi. Apasati aici pentru live video .

LIVE Viitorul - Poli Iasi 0-0

LIVE Viitorul - Poli Iasi 0-0. Gazdele in zece!

LIVE Viitorul - Poli Iasi 0-1. Deschidere de scor in minutul 85!

Liga 1: FC Viitorul vs Poli Iasi 0-1 / Golul victoriei, marcat din penalty n minutul 85

Formatia Politehnica Iasi a invins, vineri, in deplasare, cu scorul de 1-0, echipa FC Viitorul, intr-un meci din etapa a 24-a a Ligii 1. Golul a fost marcat de Boris Garros, in minutul 85, dintr-un penalty acordat pentru un fault la Platini.

Avancronica meciului Viitorul - Poli Iasi. Hagi il domina autoritar pe Stoican

Cu trei etape ramase din sezonul regular lupta pentru accederea in playoff-ul Ligii 1 devine din ce in ce mai apriga.

Poli Iasi pleaca invingatoare de la Ovidiu. Viitorul in pericol sa rateze playoff-ul!

Etapa a 24-a din Liga 1 Betano a debutat, vineri seara, cu duelul dintre Viitorul Constanta si Poli Iasi, partida castigata la limita de echipa vizitatoare, scor 1-0.

actualitate, 23:01