16:01

FCSB a remizat cu formatia Chindia Targoviste, scor 1-1, in Liga I. Golul egalizator al Chindiei a fost marcat in minutul 90

Formatia FCSB a incheiat la egalitate, scor 1-1 1-0), meciul disputat, sambata, pe Arena Nationala, in compania echipei Chindia Targoviste, in etapa a XXVI-a, ultima a sezonului regulat al Ligii I. continuă pe Adevărul

Liga 1: FCSB vs Chindia Targoviste 1-1 Oaspetii au egalat in prelungiri

Chindia Targoviste a obtinut un punct, in deplasare, pe terenul FCSB. Golul egalizator al Chindiei a fost marcat in minutul 90

Asa am trait FCSB - Chindia Targoviste

FCSB a intalnit-o pe Chindia Targoviste, sambata seara, in etapa a 26-a din Liga 1. Meciul a fost live text in aceasta pagina.

FCSB - Chindia Targoviste, la ora 20:00

Meciul dintre FCSB si Chindia Targoviste incepe in aceasta seara, la ora 20:00 Meciul se va disputa Arena Nationala.

actualitate, 16:01