11:00

Cum poate Romania sa castige grupa in Liga Natiunilor

Romania joaca ultimele meciuri din grupa Ligii Natiunilor impotriva nationalelor din Lituania si Muntenegru. Operatorul digital de pariuri si cazinou Betanova prezinta scenariile prin care tricolorii pot termina pe primul loc. continuă pe Online Sport

Liga Natiunilor: Croatia, victorie cu Spania (3-2), golul izbavitor a venit n prelungirile disputei

Selectionata Croatiei, vicecampioana mondiala, a invins formatia Spaniei cu scorul de 3-2, joi, la Zagreb, intr-un meci din Liga Natiunilor la fotbal, gratie unui gol marcat in minutele de prelungire.

Cinci goluri in meciul dintre Croatia si Spania, totul s-a decis la ultima faza. Rezultate din Liga Natiunilor

Reprezentativa Croatiei a invins, joi seara, pe teren propriu, cu scorul de 3-2, selectionata Spaniei, intr-un meci din Liga Natiunilor, in care gazdele au marcat ultimul gol in minutul 90+3.

Programul zilei in Liga Natiunilor

Vedeti mai jos care sunt meciurile programate, joi seara, in Liga Natiunilor, penultima etapa a grupelor.

Un roman il arbitreaza pe Mircea Lucescu in Liga Natiunilor

Istvan Kovacs este pe cai mari dupa ce a debutat recent in Liga Campionilor si a condus derby-ul dintre Dinamo si FCSB.

actualitate, 11:00