18:30

Mesaj emotionant al lui Horia Tecau dupa semifinala de Fed Cup, cu Franta. Tenismenul roman lanseaza o intrebare

Romania a pierdut a mare lupta semifinala de Fed Cup contra Frantei si a ratat astfel sansa de a juca in finala competitiei. continuă pe Adevărul

Mesaj emotionant al lui Horia Tecau dupa semifinala de Fed Cup, cu Franta! Tenismenul roman lanseaza o intrebare

ATP Barcelona: Horia Tecau si Jean-Julien Rojer s-au calificat in sferturile probei de dublu

Echipa formata din Horia Tecau si Jean-Julien Rojer Romania/Olanda) s-a calificat in sferturile probei de dublu din cadrul turneului de la Barcelona, dupa ce au trecut de perechea iberica David Marrero-Santana/Fernando Verdasco, scor 6-3, 7-66). Meciul a durat o ora si 13 minute.

Comentariul LIVE TEXT al meciului 3 din semifinala Fed Cup, Franta - Romania |Simona Halep trece de Caroline Garcia dupa un meci de aproape trei ore

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa prima zi a semifinalei Fed Cup, meci care se se joaca la Rouen.

Romania a pierdut dramatic in semifinala Fed Cup contra Frantei

Update:Franta s-a calificat in finala Fed Cup, dupa ce a invins Romania cu scorul de 3-2, in urma victoriei dramatice a perechii Caroline Garcia/Kristina Mladenovic cu 5-7, 6-3, 6-4 in fata cuplului Simona.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia - Simona Halep

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Acum se joaca Caroline Garcia - Simona Halep

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Halep pierde la tiebreak primul set al meciului cu Garcia

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Primul meci: Kristina Mladenovici - Simona Halep

Romania intalneste in acest weekend Franta, in semifinalele Fed Cup, si are o sansa istorica de a evolua cu trofeul pe masa.

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup Franta - Romania! Simona Halep a castigat primul set al meciului cu Mladenovici, 6-3. Acum se joaca setul secund!

actualitate, 18:30