09:00

Champions League: Manchester United, victorie n prelungiri cu Young Boys Berna (1-0) (Rezultatele serii)

Marti au avut loc primele partide din a cincea penultima) etapa a grupelor Ligii Campionilor. Manchester United a obtinut calificarea in optimile competitiei dupa ce a castigat cu 1-0, in minutul 90+1, partida disputata impotriva elvetienilor de la Young Boys Berna. Bayern a reusit rezultatul serii 5-1 vs Benfica), Juventus si Real Madrid au trecut de Valencia, respectiv AS Roma, in timp ce Lyon a ratat o victorie uriasa impotriva lui Manchester City a marcat pentru 2-1 in minutul 81, insa a fost egalata dupa doar doua minute). continuă pe Hotnews

Champions League: Juventus vs Valencia si AS Roma vs Real Madrid, meciurile serii (Programul televizarilor)

Marti vor avea loc primele partide din etapa a cincea penultima) a grupelor Champions League. Real Madrid va incerca sa treaca peste infrangerea din campionat 3-0 cu Eibar) si sa castige duelul cu AS Roma pentru locul intai al grupei G, in timp ce Juventus va primi vizita Valenciei in incercarea de a-si consolida primul loc in grupa H .

actualitate, 09:00