08:15

Nationala U21, VICTORIE URIASA in Portugalia, cu doi jucatori eliminati si penalty aparat in minutul 90+9! Romania e favorita la calificarea la EURO 2019

Echipa nationala de fotbal U21 a Romaniei a obtinut o victorie mare in Portugalia, in grupa de calificare pentru Euro 2019 din Italia si este favorita la calificare. Tricolorii s-au impus cu 2-1 la Paco. continuă pe B1

Tineretul Romaniei castiga dramatic in Portugalia cu doi jucatori mai putin si penalty aparat in minutul 90+8

Mirel Radoi a avut parte de un debut pe banca nationalei de tineret a Romaniei pe care nu il va uita prea curand. Reprezentativa sub 21 de ani a castigat in deplasare contra Portugaliei, scor 2-1, meci pe care l-a incheiat in dubla inferioritate numerica.

actualitate, 08:15