10:15

Slavia Praga elimina Sevilla dupa 120 de minute. Golul calificarii in minutul 119!

Meci nebun intre Slavia Praga, cu Alexandru Baluta doar rezerva, si Sevilla, joi seara, in returul optimilor de finala din Europa League. Tabloul complet al echipelor calificate in sferturile Europa League. continuă pe Online Sport

VIDEO Slavia Praga, calificare in minutul 119 impotriva Sevillei (4-3) / Munir, voleu de senzatie

Slavia Praga a invins-o in minutul 119 pe Sevilla, scor 4-3 2-2 dupa 90 de minute, ca in tur), si s-a calificat in sferturile Europa League. Chiar daca a pierdut, echipa din Spania ramane cu unul dintre golurile serii, Munir reusind un voleu de senzatie in minutul 54.

Liga Europa: Arsenal a revenit dupa esecul din turul cu Rennes si s-a calificat in sferturi. Slavia Praga a trecut de FC Sevilla dupa prelungiri, scor 4-3

Formatia Arsenal Londra s-a calificat in sferturile de finala ale Ligii Europa, revenind dupa esecul cu 1-3 din meciul tur cu Rennes si impunandu-se in returul optimilor cu scorul de 3-0.

actualitate, 10:15