18:00

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Brazilia - Elvetia 1 - 1 / Pas gresit pentru nationala Selecao - Coutinho, gol superb

Nici Brazilia nu s-a descurcat prea bine in meciul de debut la Campionatul Mondial din Rusia, nationala Selecao reusind doar un rezultat de egalitate cu Elvetia, scor 1 - 1. Brazilia a inceput bine partida disputata la Rostov, a mizat totul pe cartea atacului si eforturile i-au fost rasplatite in minutul 20, cand Coutinho a marcat un gol de generic. Elvetia a inceput insa ca din tun repriza secunda si a restabilit egalitatea in minutul 50, prin Zuber. continuă pe Hotnews

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Brazilia - Elvetia 1-1/ Pas gresit pentru nationala Selecao - Coutinho, gol superb

Nici Brazilia nu s-a descurcat prea bine in meciul de debut la Campionatul Mondial din Rusia, nationala Selecao reusind doar un rezultat de egalitate cu Elvetia, scor 1-1. Brazilia a inceput bine partida disputata la Rostov, a mizat totul pe cartea atacului si eforturile i-au fost rasplatite in minutul 20, cand Coutinho a marcat un gol de generic. Elvetia a inceput insa ca din tun repriza secunda si a restabilit egalitatea in minutul 50, prin Zuber.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Brazilia - Elvetia 1-1 / Pas gresit pentru nationala Selecao - Coutinho, gol superb

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Croatia - Nigeria 2-0/ Victoria experientei - Croatia, lider dupa prima etapa din grupa

Croatia a obtinut fara emotii cele trei puncte in primul meci din Grupa D a Campionatului Mondial din Rusia, impunandu-se in fata Nigeriei scor 2-0). Nationala antrenata de Zlatko Dalic a controlat jocul in cea mai mare parte a timpului, experienta si valoarea spunandu-si cuvantul. Croatia a profitat astfel de pasul gresit al Argentinei 1-1 cu Islanda) si s-a instalat in fotoliul de lider al grupei.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Croatia - Nigeria 2 - 0 / Victoria experientei - Croatia, lider dupa prima etapa din grupa

Croatia a obtinut fara emotii cele trei puncte in primul meci din Grupa D a Campionatului Mondial din Rusia, impunandu-se in fata Nigeriei scor 2 - 0). Nationala antrenata de Zlatko Dalic a controlat jocul in cea mai mare parte a timpului, experienta si valoarea spunandu-si cuvantul. Croatia a profitat astfel de pasul gresit al Argentinei 1 - 1 cu Islanda) si s-a instalat in fotoliul de lider al grupei.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Germania - Mexic 0-1/ Surpriza la Moscova - Zidul mexican a rezistat n fata panzerelor

Germania, campioana mondiala en-titre, a inceput cu stangul lupta pentru al cincilea trofeu din palmares. Trupa lui Joachim Loew a fost invinsa de Mexic, scor 1-0, in primul meci din Grupa F a Campionatului Mondial din Rusia, dupa un meci de exceptie facut de nord-americani, pe arena Luzhniki din Moscova.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Germania - Mexic 0 - 1 / Surpriza la Moscova - Zidul mexican a rezistat n fata panzerelor

Germania, campioana mondiala en-titre, a inceput cu stangul lupta pentru al cincilea trofeu din palmares. Trupa lui Joachim Loew a fost invinsa de Mexic, scor 1 - 0, in primul meci din Grupa F a Campionatului Mondial din Rusia, dupa o evolutie de exceptie a nord-americanilor pe arena Luzhniki din Moscova.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Germania - Mexic 0-1 / Surpriza la Moscova - Zidul mexican a rezistat n fata panzerelor

Germania, campioana mondiala en-titre, a inceput cu stangul lupta pentru al cincilea trofeu din palmares. Trupa lui Joachim Loew a fost invinsa de Mexic, scor 1-0, in primul meci din Grupa F a Campionatului Mondial din Rusia, dupa o evolutie de exceptie a nord-americanilor pe arena Luzhniki din Moscova.

LIVE TEXT Brazilia - Elvetia. Probleme pentru sud-americani. Inca o surpriza la Mondial?

De la 21:00 transmitem duminica seara in aceasta pagina meciul Brazilia - Elvetia din Grupa E la Cupa Mondiala.

LIVE TEXT Brazilia - Elvetia 0-0

Asa am trait Brazilia - Elvetia. Inca o surpriza la Mondial!

De la 21:00 am transmis duminica seara in aceasta pagina meciul Brazilia - Elvetia din Grupa E la Cupa Mondiala.

actualitate, 18:00