07:46

Ryde, dupa infrangerea cu Rusia: Mi s-a parut ca s-a schimbat nivelul arbitrajului in a doua repriza

Antrenorul nationalei de handbal feminin a Romaniei, Tomas Ryde, a declarat la finalul partidei cu Rusia, pierduta cu scorul de 18-27, ca nivelul arbitrajului s-a schimbat in repriza a doua si ca nu e ok deloc cand un joc se schimba asa. continuă pe Hotnews

Ungurii aduc acuzatii dure, dupa infrangerea in fata nationalei Romaniei, la handbal feminin. Pe cine dau vina pentru acest esec

Campionatul Mondial de Handbal Feminin din 2019 este a XXIV-a editie a turneului organizat Federatia Internationala de Handbal si are loc intre 30 noiembrie si 15 decembrie 2019, in Japonia. Aceasta a primit statutul de tara gazda pe 28 noiembrie 2013. Echipa feminina de handbala Romaniei s-a calificat in Grupa C a competitiei, avand ca .

Este randul Romaniei sa se planga din cauza arbitrilor la CM handbal: Dupa pauza, au schimbat nivelul

Duminica, dupa duelul cu Rusia, a venit randul Romaniei sa conteste arbitrajul la Campionatul Mondial de handbal din Japonia, dupa ce, vineri, Ungaria a acuzat maniera in care au fost luate deciziile de catre oamenii cu fluierul in finalul meciului decisiv din Grupa C contra tricolorelor, prin vocea vehementa a selectionerului Kim Rasmussen.

actualitate, 07:46