01:05

Comentariu LIVE TEXT al meciului decisiv din semifinala Fed Cup |Garcia/ Mladenovici - Halep/Niculescu 5-7,6-3,6-4

Dupa ce a adus ambele puncte pentru Romania in cele doua meciuri de simplu jucate ieri si azi, Simona Halep incearca, alaturi de Monica Niculescu, sa castige partida care ne-ar trimite pentru prima data in finala Fed Cup. continuă pe Adevărul

Comentariul LIVE TEXT al meciului doi din semifinala Fed Cup dintre Franta si Romania! Garcia - Buzarnescu 6-3, 6-3

Caroline Garcia trece lejer de MIhaela Buzarnescu si aduce punctul egalarii in semifinala dintre Franta si Romania, scor 1-1.

LIVE TEXT Meciul decisiv pentru finala Fed Cup. Surpriza de proportii: Simona Halep joaca la dublu alaturi de Niculescu

Dupa doua meciuri de trei seturi jucate ieri si azi, Simona Halep va incerca alaturi de Monica Niculescu sa aduca punctul care ar trimite Romania pentru prima data in finala Fed Cup.

Comentariul LIVE TEXT al meciului 3 din semifinala Fed Cup, Franta - Romania |Simona Halep trece de Caroline Garcia dupa un meci de aproape trei ore

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa prima zi a semifinalei Fed Cup, meci care se se joaca la Rouen.

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Avem set decisiv intre Parmentier si Irina Begu

Irina Begu incearca sa aduca punctul calificarii in finala Fed Cup pentru Romania. Dupa primele 3 intalniri, tara noastra conduce Franta cu 2-1.

Comentariul LIVE TEXT al meciului 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Parmentier o invinge pe Begu

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Pauline Parmentier - Irina Begu

Irina Begu inceraca sa aduca punctul calificarii in finala Fed Cup pentru Romania. Dupa primele 3 intalniri, tara noastra conduce Franta cu 2-1.

LIVE TEXT meciul 4 al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania |Pauline Parmentier castiga primul set cu Begu

LIVE TEXT Meciul doi al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania! Caroline Garcia - Mihaela Buzarnescu

La Rouen, in fata a 5. 000 de spectatori, Mihaela Buzarnescu si Caroline Garcia se intalnesc acum in meciul secund al semifinalei de Fed Cup dintre Romania si Franta.

LIVE TEXT Meciul doi al semifinalei Fed Cup dintre Franta si Romania! Garcia ii ia primul set Mihaelei Buzarnescu

LIVE TEXT Semifinala Fed Cup, Franta - Romania, meciul 3 |Caroline Garcia si Simona Halep joaca acum setul decisiv

Romania si Franta sunt la egalitate, scor 1-1, dupa in prima zi a semifinalei Fed Cup,meci care se se joaca la Rouen.