01:05

LIVESCORE Argentina vs Croatia 0-0 (Pauza)

Argentina si Croatia se intalnesc astazi in cadrul unuia dintre cele mai asteptate meciuri din faza grupelor de la Campionatul Mondial din Rusia. Dupa ce s-au incurcat cu Islanda 1-1), sud-americanii sunt nevoiti sa obtina toate cele trei puncte. Partida va fi gazduita de Nizhny Novgorod Stadium si va putea fi urmarita in direct pe TVR 1. continuă pe Hotnews

LIVESCORE Argentina vs Croatia (de la ora 21:00)/ Echipele de start

LIVE TEXT Argentina - Croatia (21:00)

De la 21:00 transmitem live text in aceasta pagina meciul Argentina - Croatia din Grupa D a Cupei Mondiale. Se joaca pe arena din Nijni Novgorod.

LIVE TEXT Argentina - Croatia

Asa am trait Argentina - Croatia

De la 21:00 am transmis live text in aceasta pagina meciul Argentina - Croatia din Grupa D a Cupei Mondiale.

Pariati pe Argentina - Croatia

Cel mai asteptat meci al zilei de joi la Cupa Mondiala este Argentina - Croatia, partida in care sud-americanii n-au decat varianta victoriei pentru a indrepta pasul gresit din prima etapa 1-1 cu Islanda). Vedeti aici cotele meciului.

FINAL Argentina vs Croatia 0-3

Avancronica meciului Argentina Croatia

Argentina nu-si mai permite pasi gresiti la Cupa Mondiala dupa 1-1 in prima partida contra Islandei, iar cuvantul de ordine pentru Messi si ai lui este victoria contra Croatiei.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Argentina vs Croatia 0-3/ A doua repriza de vis a croatilor - Argentina, ntr-o situatie critica

Situatia Argentinei a devenit una dramatica in Grupa D de la Campionatul Mondial din Rusia, dupa al doilea meci fara victorie. Echipa lui Jorge Sampaoli a fost invinsa categoric de Croatia, scor 3-0, la capatul unei partide in care a fost depasita la toate capitolele. Rebic a deschis scorul in minutul 53, dupa o gafa uluitoare a lui Caballero. Modric a majorat avantajul cu unul dintre cele mai frumoase goluri de pana acum la CM, iar Rakitic a desavarsit umilinta argentinienilor in prelungiri. Cu sase puncte dupa primele doua meciuri disputate, Croatia si-a asigurat locul in optimile turneului final, in timp ce soarta sud-americanilor depinde de jocul rezultatelor.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Argentina vs Croatia 0-3 / A doua repriza de vis a croatilor - Argentina, ntr-o situatie critica

ARGENTINA - CROATIA LIVE STREAM. Examen decisiv pentru Messi ONLINE VIDEO TVR

Vicecampioana mondiala Argentina are o revansa de luat dupa debutul nefericit 1-1 cu Islanda) la Cupa Mondiala de fotbal din Rusia, dar poate meciul cu Croatia, de joi, de la Nijnii Novgorod 21,00, ora.