10:15

Liga 1: FC Botosani vs Dinamo Bucuresti 1-0 Gazdele au dat lovitura in prelungiri

Formatia FC Botosani a invins, joi seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa FC Dinamo, in primul meci al etapei a XXII-a a Ligii I. in urma acestui rezultat, moldovenii s-au apropiat de play-off au egalat-o pe Gaz Metan Medias, echipa clasata pe locul al saselea), in timp ce dinamovistii raman doar cu sanse matematice cel putin cinci puncte de recuperat in patru etape). continuă pe Hotnews

Asa am trait Botosani - Dinamo

Etapa a 22-a, ultima programata in Liga 1, in 2019, a debuatt joi seara cu duelul FC Botosani - Dinamo. Meciul e live text in aceasta pagina.

Pariati pe Botosani - Dinamo. Cine pierde isi ia adio de la playoff

Meci cu implicatii la playoff intre FC Botosani si Dinamo, joi seara, in etapa a 22-a din Liga 1. Vedeti aici cotele oferite de FORTUNA.

actualitate, 10:15