15:30

Liga 1, play-out: Poli Iasi vs Dinamo Bucuresti 1-0 Andrei Cristea a inscris in minutul 85

Formatia Poli Iasi a invins, sambata seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Dinamo, intr-un meci din etapa a doua a play-out-ului Ligii I. continuă pe Hotnews

Asa am trait Poli Iasi - Dinamo in playout

Asa am trait live text in aceasta pagina duelul Poli Iasi - Dinamo din a doua etapa a playout-ului.

Rednic impotriva umbrei lui Rednic in Poli Iasi Dinamo

A doua etapa din playout in Liga 1 propune un duel extrem de interesant in Copou intre Poli Iasi si Dinamo.

Poli Iasi i-a dat lovitura decisiva lui Dinamo in Copou. Cainii la trei puncte de baraj

Andrei Cristea a adus cele trei puncte pentru Poli Iasi in meciul cu Dinamo disputat, sambata seara, in Copou.

Mircea Rednic scrie istorie la Poli Iasi dupa primul succes in Copou

Victoria obtinuta de Poli Iasi impotriva Universitatii Craiova, cu 3-2, reprezinta primul succes din mandatul lui Mircea Rednic pe banca moldovenilor.

Poli Iasi a invins Dinamo, scor 1-0, in play-out-ul Ligii I

Cupa Romaniei: Poli Iasi - U Craiova, meciul zilei din sferturi

Dupa ce Dinamo a obtinut marti calificarea in semifinale, miercuri se disputa alte doua confruntari din sferturile Cupei Romaniei la fotbal. Derbiul zilei va fi cel dintre Poli Iasi si U Craiova. Intra in material pentru a vedea programul disputelor si al televizarilor.

Poli Iasi se califica in semifinalele Cupei Romaniei, dupa un meci intens disputat si decis in ultimele minute

Dupa seara de miercuri, avem trei echipe din tabloul semifinalelor Cupei Romaniei, cea mai recenta calificare fiind reusita de Poli Iasi.

Cupa Romaniei: Poli Iasi, in semifinale dupa un final de meci electrizant (3-2 vs CSU Craiova)

Poli Iasi a profitat din plin de erorile din defensiva celor de la CSU Craiova, s-a impus cu 3-2, si s-a calificat in semifinalele Cupei Romaniei.

Asa am trait Poli Iasi - Craiova. Nebunie de meci in Copou

S-a jucat miercuri seara in Copou pentru un loc in semifinalele Cupei Romaniei. Adversare au fost Poli Iasi si CS Universitatea Craiova, doua echipe cu obiective diferite in campionat.

actualitate, 15:30