13:16

Declaratia Simonei Halep dupa victoria cu Siniakova

Simona Halep a aratat impecabil in meciul de sambata contra Katerinei Siniakova si a adus punctul prin care Romania a egalat Cehia dupa primele doua partide de simplu in confruntarea de Fed Cup pentru un loc in semifinalele Grupei Mondiale. continuă pe Online Sport

Halep, dupa victoria cu Siniakova din Fed Cup: Am jucat ceea ce a trebuit Ce spune depre fanii romani din tribune

Simona Halep a declarat ca a jucat ceea ce a trebuit in partida din FedCup cu Katerina Siniakova, pe care a invins-o, sambata, cu 6-4, 6-0 in a doua partida a intalnirii dintre Cehia si Romania, din sferturile de finala ale Grupei Mondiale a Cupei Federatiei.

LIVE Fed Cup: Katerina Siniakova - Simona Halep (16:00)

In al doilea meci de simplu programat, sambata, in cadrul confruntarii Cehia - Romania din sferturile Grupei Mondiale in Fed Cup se vor duela Katerina Siniakova si Simona Halep.

LIVE Fed Cup: Katerina Siniakova - Simona Halep

Asa am trait Fed Cup: Katerina Siniakova - Simona Halep

In al doilea meci de simplu programat, sambata, in cadrul confruntarii Cehia - Romania din sferturile Grupei Mondiale in Fed Cup s-au infruntat Katerina Siniakova si Simona Halep.

Simona Halep, prima reactie dupa victoria din Fed Cup

Simona Halep a declarat, sambata, intr-o conferinta de presa sustinuta la Ostrava dupa cea de-a doua partida a intalnirii de Fed Cup Cehia - Romania, ca a practicat un tenis de calitate in meciul.

actualitate, 13:16