06:30

VIDEO Barcelona a egalat in ultimul minut! Real Madrid, invinsa la scor de neprezentare de Eibar

Campionatul Spaniei a programat in aceasta runda derbyul dintre Atletico Madrid si FC Barcelona, care s-a terminat nedecis. continuă pe Adevărul

Real Madrid invinsa categoric de micuta Eibar

Echipa Real Madrid a suferit un nou esec aspru in prima liga spaniola, prima infrangere cu noul antrenor Santiago Solari pe banca.

VIDEO Real Madrid, nfrngere rusinoasa pe terenul lui Eibar (3-0)

Real Madrid a pierdut primul meci cu Santiago Solari pe banca tehnica, galacticii fiind depasiti cu scor de neprezentare 3-0) de Eibar, in deplasare. Partida a facut parte din etapa cu numarul XIII din Primera Division.

VIDEO Barcelona a salvat remiza n minutul 90 (1-1 pe terenul lui Atletico Madrid)

FC Barcelona a plecat cu un punct de pe terenul celor de la Atletico Madrid, dupa un gol marcat in minutul 90 de Dembele. Disputa contand pentru etapa cu numarul XIII din Primera Division s-a incheiat 1-1, rezultat in urma caruia catalanii raman pe locul intai in clasament, dar ar putea fi depasiti de FC Sevilla.

actualitate, 06:30