01:05

Programul meciurilor de joi in preliminariile EURO 2020

Vedeti mai jos care sunt meciurile programate, vineri, in preliminariile pentru EURO 2020. continuă pe Online Sport

Rezultatele meciurilor de joi in preliminariile EURO 2020. Serbia, infrangere rusinoasa in Ucraina

Vedeti mai jos care sunt rezultatele meciurilor programate, vineri, in preliminariile pentru EURO 2020.

Norvegia - Romania, scor 2-2, in preliminariile Euro-2020. Echipa nationala a reusit egalarea in ultimele minute de meci

Nationalele de fotbal ale Romaniei si Norvegiei au terminat la egalitate, 2-2 0-0), vineri seara, pe Stadionul Ullevaal din Oslo, in Grupa F a preliminariilor EURO 2020, dupa un gol marcat in extremis de.

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020 (21:45)

Echipa nationala de fotbal a Romaniei are o misiune extrem de importanta in drumul spre EURO 2020, iar o victorie in Norvegia ne-ar suplimenta sansele de calificare.

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020

LIVE Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020. Primim gol pe o mare eroare!

Asa am trait Norvegia - Romania in preliminariile EURO 2020. Am revenit de la 0-2!!!

Echipa nationala de fotbal a Romaniei a avut o misiune extrem de dificila in drumul spre EURO 2020, salvand in extremis remiza in deplasare cu Norvegia.

Norvegia Romania 2-2, in preliminariile Euro 2020. Revenire de senzatie pentru tricolori! Rezumat VIDEO

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. UPDATE Rezultate grupa F, [] .

Norvegia Romania 0-0 la pauza, in preliminariile Euro 2020. Se joaca tare la Oslo. LIVE TEXT

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. UPDATE Pauza. Posesia dupa [] .

Norvegia Romania, meci decisiv pentru calificarea la Euro 2020. LIVE TEXT

Norvegia Romania se joaca vineri, 7 iunie 2019, de la ora 21:45. Este al treilea meci al tricolorilor in preliminariile Euro 2020, o partida pe care trebuie sa o castige pentru a nu ingreuna soarta calificarii, in conditiile in care inca nu au jucat impotriva Spaniei, favorita grupei F. Norvegia Romania, meci de [] .

Norvegia Romania, azi, ora 21.45 - Meciul care ne poate impinge cu un pas catre Euro 2020

Dupa primele doua meciuri jucate, in luna martie, nationala Romaniei continua parcursul din preliminariile Euro 2020 cu o dubla, azi cu Norvegia si luni cu Malta, care poate fi chiar decisiva in ecuatia calificarii la turneul final de la anul.