18:00

Brazilia rasufla usurata dupa 2-0 cu Costa Rica

Coutinho si Neymar au adust victoria Braziliei, scor 2-0, vineri dupa-amiaza, in meciul disputat la Sankt Petersburg impotriva selectionatei statului Costa Rica, in Grupa E la Cupa Mondiala. continuă pe Online Sport

BRAZILIA - COSTA RICA LIVE STREAM. Sa radem si cu Neymar, nu doar de Neymar ONLINE VIDEO TVR

Brazilia a ramas datoare dupa egalul cu Elvetia si nu are alta varianta decat victoria in meciul cu Costa Rica de vineri, de la ora 15,00 ora Romaniei, TVR 1, TVR HD), la Sankt Petersburg, in Grupa E a Cupei.

Pariati pe Brazilia - Costa Rica

Pentru Brazilia nu mai e loc de eroare dupa 1-1 cu Elvetia in primul meci la Cupa Mondiala si statistica este favorabila pentru un succes cu Costa Rica. Vedeti aici cotele.

LIVE TEXT Brazilia - Costa Rica. Penalty anulat brazilienilor dupa reluarea video

Urmariti live text in aceasta pagina meciul Brazilia - Costa Rica din Grupa E la Cupa Mondiala.

Avancronica meciului Brazilia - Costa Rica

Ziua de vineri este deschisa de meciul Brazilia - Costa Rica, partida din Grupa E la Cupa Mondiala.

LIVE TEXT Brazilia - Costa Rica (15:00)

LIVE TEXT Brazilia - Costa Rica

Asa am trait Brazilia - Costa Rica

Am transmis live text in aceasta pagina meciul Brazilia - Costa Rica din Grupa E la Cupa Mondiala.

Costa Rica a tras de timp intr-un mod barbar cu Brazilia (foto)

La scorul de 0-0 contra Braziliei, in ultimele minute de joc Costa Rica a tras de timp incercand cu disperare sa obtina un punct.

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Brazilia - Costa Rica 2-0 / Selecao, salvata n prelungiri de golurile lui Coutinho si Neymar

Dupa 1-1 cu Elvetia in primul meci de la Campionatul Mondial, Brazilia s-a chinuit 90 de minute sa marcheze in duelul cu Costa Rica si n-a reusit. Nationalei Selecao i s-au mai oferit inca sase minute de prelungiri pentru a izbuti prima victorie la competitia din Rusia. Coutinho a deblocat tabela pentru prima data in minutul 90+1, iar Neymar a stabilit scorul final la ultima faza a meciului disputat la Sankt Petersburg.

Brazilia invinge dramatic Costa Rica, golul descatusarii a venit in prelungirile partidei

Nationala Braziliei s-a chinuit serios sa treaca de Costa Rica. A fost 2-0 pentru Selecao, cu golurile marcate de Coutinho si Neymar in prelungirile partidei, in minutele 91 si 97.

actualitate, 18:00