12:45

Cupa Mondiala face victime! Comentatorul de la televiziunea din Egipt a murit dupa golul infrangerii cu Arabia Saudita

Egiptenii pleaca acasa dupa infrangerea cu Arabia Saudita de la Cupa Mondiala, scor 1-2. A fost un meci nebun, decis de reusita lui Salem din minutul 5 de prelungiri! Drama sportiva a egiptenilor nu se compara insa. continuă pe Antena3

Nou record la Cupa Mondiala! Cel mai batran fotbalist din istoria competitiei a intrat azi pe teren

Intrucat meciul dintre Egipt si Arabia Saudita, din Grupa A, nu mai are nicio miza, ambele echipe fiind eliminate, selectionerul Egiptului a decis sa faca o mutare interesanta.

Cunoastem primele doua optimi la Cupa Mondiala

Dupa incheierea meciurilor in Grupele A si B cunoastem primele doua meciuri din tabloul optimilor de finala la Cupa Mondiala din Rusia.

Atmosfera iNCINSA la Cupa Mondiala 2018: Cine e frumoasa romanca care a atras toate privirile in Rusia (FOTO)

Romanca Raffaela Szabo, iubita belgianului Axel Witsel, a fost in centrul atentiei la partida Belgiei cu Tunisia din cadrul Cupei Mondiale 2018, castigata de echipa lui Witsel cu 5-2. Tanara care a atras.

Un avion cu suporteri a luat foc in zbor la Cupa Mondiala din Rusia

Un avion in care se aflau zeci de suporteri a luat foc in zbor, in timpul Cupei Mondiale 2018. Majoritatea celor de la bord eraz fani ai echipei nationale de fotbal din Peru. Avionul a aterizat la Moscova si n.

A dat lovitura! O romanca il face tatic pe unul din cei mai bogati oameni din lume

A dat lovitura! O romanca il face tatic pe unul din cei mai bogati oameni din lume. in urma cu cativa ani, Lavinia Postolache s-a logodit cu un milionar francez, cu relatii in cele mai importante companii.

actualitate, 12:45