10:45

Ianis Hagi: Am inceput cu dreptul, asta ne-am dorit. A fost un joc colectiv extraordinar

Ianis Hagi a declarat dupa victoria uriasa a Romaniei cu Croatia, scor 4-1, ca era important pentru moral ca echipa sa inceapa cu dreptul, adaugand ca au facut un joc colectiv extraordinar. continuă pe Hotnews

Ianis Hagi: La nivelul asta nu merge sa joci bine doar 30 de minute sau o repriza. A fost un joc colectiv extraordinar

Autor al unui gol in victoria istorica a Romaniei cu Croatia, Ianis Hagi a declarat la finalul meciului ca forta grupuiui a facut diferenta.

Destinatie BOMBA pentru Ianis Hagi! Un mare club din Europa vrea sa il transfere, la pachet cu tatal sau

Oferta de ultim moment pentru Gica Hagi! O mare echipa din Europa vrea sa il aduca pe antrenorul roman, la pachet cu fiul sau, Ianis. Potrivit presei ruse, Regele este dorit de gruparea Spartak.

Ianis Hagi: Suntem la mana noastra

Ianis Hagi a marcat un gol contra Croatiei in victoria entuziasmanta obtinuta de Romania, cu 4-1, si a mai avut o bara in repriza a doua dintr-o lovitura libera.

Doriti la pachet: Gica Hagi si Ianis Hagi, pe lista celor de la Spartak Moscova

Gica Hagi si Ianis Hagi ar putea incepe un nou proiect interesant, tot impreuna, la una dintre cele mai puternice echipe din Rusia. Conform celor de la Sovsport. ru, tatal si fiul Hagi sunt doriti la Spartak Moscova.

actualitate, 10:45