14:30

VIDEO De Bruyne Show in Arsenal vs Manchester City 0-3 Victorie in prelungiri pentru Tottenham

Kevin De Bruyne a avut o prestatie excelenta doua goluri si un assist) in meciul castigat de Manchester City, in deplasare, scor 3-0 vs Arsenal Londra. in alte partide disputate duminica in Premier League, Tottenham a invins in prelungiri formatia Wolverhampton 2-1), in timp ce Manchester United a remizat cu Everton 1-1). continuă pe Hotnews

Meciul dintre Arsenal si Manchester City nu se va transmite in China din cauza declaratiilor lui Mesut Ozil

Televiziunea din China CCTV nu va mai transmite meciul Arsenal - Manchester City, programat duminica, 15 decembrie, de la ora 18:30, din cauza declaratiilor facute de mijlocasul echipei din Londra, Mesut Ozil 31 de ani), in legatura cu modul in care sunt tratati musulmanii in China.

Champions League: Componenta urnelor la tragerea la sorti - Real Madrid vs Manchester City, posibil duel in optimi

Faza grupelor din Champions League s-a incheiat miercuri, iar ultimele echipe au completat tabloul formatiilor calificate pentru primavara competitiei. in optimi am putea avea un duel de genul Real Madrid vs Manchester City.

actualitate, 14:30