16:16

WTA Hong Kong: Monica Niculescu a ratat calificarea n sferturi, dupa ce a pierdut la tiebreak n setul decisiv

Monica Niculescu, locul 87 WTA, a fost eliminata turul secund al turneului de la Hong Kong, de categorie International, dupa ce pierdut impotriva Dariei Gavrilova, locul 34 WTA, scor 6-3, 4-6, 7-63). Meciul a fost unul maraton si a durat doua ore 54 de minute. continuă pe Hotnews

Monica Niculescu a ratat calificarea in sferturi, la Hong Kong, dupa un meci de aproape trei ore

Jucatoarea de tenis Monica Niculescu, locul 87 mondial, a ratat, joi, calificarea, in sferturile de finala ale turneului de categorie WTA International de la Hong Kong, cu premii de 750. 000 de dolari.

WTA Hong Kong: Monica Niculescu, victorie cu Ons Jabeur / Tunisianca a servit de doua ori pentru cstigarea meciului

Monica Niculescu, locul 87 WTA, a acces in turul secund al turneului de la Hong Kong, de categorie International, dupa ce a invins-o pe tunisianca Ons Jabeur locul 100 WTA), scor 4-6, 7-60), 6-4. Meciul a fost unul intens si a durat doua ore si 40 de minute.

actualitate, 16:16