07:00

Bayern Munchen a invins pe Besiktas, cu 5-0, in LC. Hategan a eliminat un jucator al echipei turce, in minutul 16

Formatia Bayern Munchen a invins, marti, pe teren propriu, cu scorul de 5-0 1-0), echipa Besiktas Istanbul, in prima mansa a optimilor de finala ale Ligii Campionilor. continuă pe Adevărul

Bayern Munchen o demoleaza pe Besiktas si e ca si calificata in sferturile Champions League

Echipa germana Bayern Munchen a facut un pas mare spre sferturile de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, marti seara, dupa ce a surclasat formatia turca Besiktas Istanbul cu scorul de 5-0, pe teren propriu, in prima mansa din optimi.

Champions League: Ovidiu Hategan va arbitra meciul Bayern Munchen - Besiktas, din optimi

Arbitrul Ovidiu Hategan va conduce la centru meciul Bayern Munchen - Besiktas Istanbul, care se va disputa, marti, de la ora 21:45, in prima mansa a optimilor Ligii Campionilor.

actualitate, 07:00