22:17

Halep: Am avut noroc cu on-court coaching. Am schimbat jocul dupa ce a venit Darren pe teren si mi-a spus ce sa fac

Simona Halep a declarat, vineri noapte, dupa ce s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati trecand de Lesia Turenko, intr-un meci in care in primul set a fost condusa cu 4-1, ca a avut noroc ca Darren Cahill a venit pe teren in acel moment critic si i-a spus cum sa procedeze in continuare, ceea ce i-a schimbat jocul si i-a adus apoi victoria. continuă pe Adevărul

Simona Halep a declarat, vineri noapte, dupa ce s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati trecand de Lesia Turenko, intr-un meci in care in primul set a fost condusa cu 4-1, ca a avut noroc ca Darren Cahill a venit pe teren in acel moment critic si i-a spus cum sa procedeze in continuare, ceea ce i-a schimbat jocul si i-a adus apoi victoria, potrivit News. ro.

Reactia Simonei Halep dupa ce s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati: Am avut noroc

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Cincinnati. Tenismena a spus ca a avut noroc ca Darren Cahill a venit pe teren intr-un moment critic si ceea ce i-a spus a ambitionat-o foarte mult sa.

Simona Halep pentru a patra oara consecutiv n semifinale la Cincinnati, dupa 6-4, 6-1 cu Lesia Turenko

Simona Halep, liderul WTA, s-a calificat pentru a patra oara in semifinalele turneului de la Cincinnati, vineri noapte, trecand in sferturile de finala de sportiva ucraineana Lesia Turenko, numarul 44 mondial, scor 6-4, 6-1, potrivit news. ro. Simona Halep a castigat primul set in 48 de minute, scor 6-4, revenind de la 1-4. Halep: Am avut noroc cu on-court coaching. Am schimbat jocul dupa ce a venit Darren pe teren si mi-a spus ce sa fac.

actualitate, 22:17