10:15

Serbia - Romania 2-2, in Liga Natiunilor

Nationala de fotbal a Romaniei si reprezentativa Serbiei au terminat la egalitate, 2-2 0-1), luni seara, pe Stadionul FK Partizan din Belgrad, in Grupa a 4-a din Seria C a Ligii Natiunilor. Stire in curs. continuă pe Antena3

Romania obtine un egal muncit cu Serbia. Respiram in Liga Natiunilor

Nationala Romaniei a terminat la egalitate, scor 2-2, in deplasare cu Serbia, luni seara, intr-un meci disputat in etapa secunda din Liga Natiunilor. Tricolorii au fost condusi de doua ori si de fiecare data au revenit pe tabela, pentru a incheia meciul intr-o ofensiva totala. Nu mult a lipsit sa dam lovitura la Belgrad prin Mitrita in prelungirile partidei.

MACEL in Liga Natiunilor! Nationala ISLANDEI a fost umilita!E MECIUL ANULUI

Partida dintre Elvetia si Islanda s-a terminat 6-0 in Grupa a doua a Ligii A din Liga Natiunilor. Scorul a fost deschis de Zuber, in minutul 13, dar scorul primei reprize a fost stabilit de Zakaria, in minutul 2.

LIVE Serbia - Romania (21:45). Numerele alese de tricolori

Urmariti luni seara live text in aceasta pagina dupa ora 21:45 meciul Serbia - Romania din Liga Natiunilor.

LIVE Serbia - Romania 0-0

LIVE Serbia - Romania 1-1

Asa am trait Serbia - Romania 2-2

Am transmis luni seara live text in aceasta pagina dupa ora 21:45 meciul Serbia - Romania din Liga Natiunilor.

Debut cenusiu pentru Romania in Liga Natiunilor

Cu un jucator in plus pe teren in ultimele aproape 20 de minute, nationala Romaniei n-a reusit sa treaca de Muntenegru si a incheiat la egalitate, scor 0-0, intr-un meci disputat la Ploiesti cu portile inchise.

Un rus arbitreaza Serbia - Romania

UEFA a anuntat numele arbitrului care va conduce la centru confruntarea dintre Serbia si Romania din Liga Natiunilor.

LIVE Romania - Muntenegru in Liga Natiunilor

Romania debuteaza, vineri seara, in Liga Natiunilor pe teren propriu, la Ploiesti, contra nationalei statului Muntenegru. Partida e live text in aceasta pagina de la ora 21:45.

Asa am trait Romania - Muntenegru in Liga Natiunilor

Romania a debutat, vineri seara, in Liga Natiunilor pe teren propriu, la Ploiesti, contra nationalei statului Muntenegru. Partida a fostlive text in aceasta pagina de la ora 21:45.

actualitate, 10:15