09:46

Simona Halep, la ntoarcerea n tara: Nu am nici cea mai mica idee cnd voi reveni pe locul 1 si nici nu ma gndesc la asta

Simona Halep a revenit, miercuri, in Romania dupa turneul de la Australian Open, unde a fost eliminata de Serena Williams in faza optimilor de finala. incepand de luni, romanca nu va mai ocupa prima pozitie in clasamentul mondial: Nu am nici cea mai mica idee si nici nu ma gandesc la acest lucru, a raspuns Halep, intrebata cand va reveni pe locul 1 WTA. continuă pe Hotnews

Simona Halep, prima reactie dupa ce a pierdut locul I WTA: Nu am nici cea mai mica idee cand voi reveni

Simona Halep, care va ajunge dupa Australian Open cel putin pe locul 3 WTA, a declarat, miercuri, la sosirea in tara, ca nu vrea sa se gandesca la revenirea pe locul I WTA. Nu am nici cea mai mica idee.

SIMONA HALEP, asa cum nu ai mai vazut-o! Imagini INCENDIARE din vestiarul campioanei noastre... Djokovic: Ma simt de parca am concura la BIG BROTHER

Pe langa spuma tenisului mondial, Australian Open ne mai ofera si alt gen de imagini deosebite. Organizatorii turneului de la Antipozi au decis ca, incepand cu acest an, toate momentele din zona vestiarelor sa.

Ben-Oni Ardelean (PNL), la Antena 3: Guvernul Ciolos a fost un dezastru pentru tara / Fortele straine oculte si poza cu ciorapi a lui Ciolos

Deputatul PNL Ben-Oni Ardelean a declarat luni seara, la Antena 3, ca nu intelege cum a ajuns Dacian Ciolos sa conduca guvernul fiind un om care nu are nici cea mai mica practica de guvernanta. Deputatul spune despre guvernul Ciolos ca a fost un dezastru pentru tara si vorbeste despre forte oculte straine care ar sta in spatele fostului premier aducand drept argument multele aprecieri pe care le are Ciolos pe Facebook la o poza cu niste ciorapi.

Simona Halep la revenirea in tara: A fost un tablou greu

Finalista in 2018, Simona Halep a ajuns doar pana in optimile de finala la Australian Open din acest an.

Simona Halep coboara pe locul trei mondial si e loc de mai rau

A inceput anul 2019 in postura de lidera a ierarhiei WTA, dar dupa turneul Australian Open Simona Halep va ocupa in cel mai fericit caz locul al treilea in clasamentul mondial.

VIDEO Serena, cea mai simpatica faza dinaintea meciului cu Halep: Reactia americancei a amuzat-o si pe Simona

Serena Williams a fost prea concentrata, inaintea duelului cu Simona Halep, iar acest lucru s-a vazut in momentul in care si-a facut aparitia pe teren.

Thierry Van Cleemput nu exclude posibilitatea de a o antrena pe Simona Halep: Lasati-mi un pic de timp!

Thierry Van Cleemput nu a exclus posibilitatea de a o pregati pe Simona Halep, insa nici nu a confirmat ca va fi noul antrenor al liderului WTA.

Simona Halep a pierdut locul I WTA

Simona Halep, care va ajunge dupa Australian Open cel putin pe locul 3 WTA, a declarat, astazi, la sosirea in tara, ca nu vrea sa se gandesca la revenirea pe locul I WTA.

Simona Halep nu mai este numarul 1 mondial. Cine i-a luat locul

Simona Halep a pierdut locul 1 din clasamentul WTA, in urma infrangerii de ieri, in fata Serenei Williams. Simona Halep pierde locul 1 din clasamentul feminin de tenis, ca urmare a eliminarii de la Australian Open. Romanca ramane cu 5. 585 de puncte in clasamentul WTA, iar asta o duce, momentan, pe locul doi. Pe locul [] .

actualitate, 09:46