14:45

Alexa: Ne batem pana in ultima etapa

Dunarea Calarasi a pierdut cu Dinamo in Stefan cel Mare, scor 0-1, dupa ce in sezonul regular obtinuse doua remize in fata cainilor . continuă pe Online Sport

Liga 1: Dinamo, victorie in primul meci din play-out (2-0 cu Dunarea Calarasi)

FC Dinamo Bucuresti a invins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 1-0), echipa Dunarea Calarasi, in prima etapa a play-out-ului Ligii I. Golurile au fost marcate de Nistor, in minutul 24, si Montini, in minutul 90+4.

LIVE Dinamo - Dunarea Calarasi (20:00)

Faza playout a campionatului in Liga 1 Betano debuteaza, vineri seara, cu meciul dintre Dinamo si Dunarea Calarasi. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Dinamo - Dunarea Calarasi in primul meci din playout

Asa am trait Dinamo - Dunarea Calarasi in primul meci din playout

Faza playout a campionatului in Liga 1 Betano a debutat, vineri seara, cu meciul dintre Dinamo si Dunarea Calarasi. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

actualitate, 14:45