08:00

WTA a facut ANUNTUL. Desi Wozniacki a castigat Australian Halep, Simona Halep a fost CEA MAI BUNA (FOTO)

Jucatoarea daneza Caroline Wozniacki a castigat primul turneu de Grand Slam al anului, Australian Open, dar WTA a facut un anunt surprinzator. Conform unui sondaj in randul fanilor, derulat pe site-ul WTA,. continuă pe B1

Adelina Pestritu este insarcinata! A facut anuntul chiar de ziua ei!8232;

Adelina Pestritu implineste azi 31 de ani si si-a surprins fanii cu o veste extraordinara: este insarcinata. Iata cine este tatal copilului si cand va deveni vedeta mama.

Decizia luata de Wozniacki dupa Australian Open

Spre deosebire de Simona Halep care a anuntat o pauza lunga dupa primul Grand Slam al sezonului, noua lidera mondiala Caroline Wozniacki continua sa joace in circuit.

VIDEO WTA Sankt Petersburg: Caroline Wozniacki (1 WTA) a parasit competitia in sferturi - Daneza a fost invinsa in doua seturi de Daria Kasatkina

Caroline Wozniacki, numarul 1 WTA si principala favorita, a fost invinsa de Daria Kasatkina 23 WTA), cap de serie numarul 8, scor 7-62), 6-3, in sferturile turneului WTA de la Sankt Petersburg.

La primul meci dupa revenirea in fruntea clasamentului WTA, Caroline Wozniacki a invins-o fara drept de apel pe rusoaica Anastasia Potapova 16 ani, locul 235 WTA), beneficiara unui wild card, in runda a doua a turneului de la Sankt Petersburg. Daneza a cedat un singur game si a pus capat partidei dupa o ora si 7 minute de joc, scor 6-0, 6-1.

VIDEO WTA Sankt Petersburg: Caroline Wozniacki, victorie categorica in prima partida disputata dupa ce a redevenit lider mondial (scor 6-0, 6-1 cu Anastasia Potapova)

Lidia Buble a facut anuntul despre DESPARTIRE: Dupa patru ani...

Lidia Buble,una dintre cele mai indragite artiste de la noi, a ales sa faca un anunt neasteptat. Ea le-a dezvaluit prietenilor virtuali ca, dupa ani de zile in care au lucrat impreuna si au facut hituri, ea.

actualitate, 08:00