09:30

Cosmin Contra: Gabi Tamas e foarte afectat. Mai realist e sa speram la locul doi

Reprezentativa Romaniei a remizat, duminica, pe Arena Nationala, scor 0-0, cu selectionata Serbiei, intr-un meci din grupa 4 a seriei C a Ligii Natiunilor, in care a jucat o repriza in inferioritate numerica si oaspetii au ratat un penalti. continuă pe Adevărul

Cosmin Contra: Sunt greseli de arbitraj care ma fac sa cred ca arbitrul a prins o zi foarte slaba.Daca a fost 11 metri, eliminare sigur nu a fost

Selectionerul Cosmin Contra a declarat, duminica, dupa remiza din meciul cu Serbia, scor 0-0, ca il bucura acest rezultat, in contextul in care echipa a jucat o repriza cu un om in minus.

Cosmin Contra, criticat dur de Basarab Panduru: El nu intelege sistemul

Romania a scos un 0-0 muncit cu Serbia in Liga Natiunilor. Gabriel Tamas s-a intrecut in gafe, a fost eliminat si a provocat un penalty ratat de oaspeti.

actualitate, 09:30