23:45

Adeversari din lumea a treia pentru FCSB in primul tur preliminar din Europa League

Mai devreme ca oricand, FCSB va porni la drum in aventura europeana pe 11 iulie. continuă pe Online Sport

WTA Nurnberg: Andreea Mitu si Alexandra Panova, eliminate in primul tur al probei de dublu

Perechea Andreea Mitu/Alexandra Panova Romania/Rusia) a fost eliminata, miercuri, in primul tur al probei de dublu din cadrul turneului de la Nurnberg, cu premii totale de 250. 000 de dolari.

Roland Garros, calificari: Irina Bara, eliminata in primul tur de Anhelina Kalinina

Irina Bara 168 WTA) a fost eliminata in primul tur al calificarilor la Roland Garros. Romanca a fost invinsa de Anhelina Kalinina 152 WTA / Ucraina), scor 2-6, 7-61), 6-2. Meciul a durat doua ore si 17 minute.

Irina Begu, eliminata in primul tur la Nurnberg

Irina Begu, locul 118 WTA, a fost invinsa, marti, cu scorul de 4-6, 6-3, 6-3, de germana Anna-Lena Friedsam, locul 523 WTA, beneficiara a unui wild card, in primul tur al turneului de categorie WTA International de la Nurnberg.

Edi Iordanescu, prima varianta pentru FCSB dar nu singura. Becali: Am solutii de antrenori mari

Pentru al patrulea sezon consecutiv FCSB a incheiat campionatul pe locul secund, iar Mihai Teja foto) a platit cu postul de antrenor ratarea obiectivului.

Eunice Kirwa, vicecampioana olimpica la maraton din 2016, suspendata pentru dopaj

Vicecampioana olimpica la maraton din 2016, Eunice Kirwa, din Bahrain, a fost suspendata pentru dopaj, a anuntat Unitatea de Integritate a Atletismului UIA).

actualitate, 23:45