19 Apr.

Asa am trait Poli Iasi - Hermannstadt

De la 15:30 am transmis live text in aceasta pagina meciul Poli Iasi - Hermannstadt din etapa a 11-a in playout-ul Ligii 1 Betano. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul . continuă pe Online Sport

LIVE Poli Iasi - Hermannstadt (15:30)

De la 15:30 transmitem live text in aceasta pagina meciul Poli Iasi - Hermannstadt din etapa a 11-a in playout-ul Ligii 1 Betano. Nu ai TV? Apasa aici pentru a vedea live video meciul .

LIVE Poli Iasi - Hermannstadt

Liga 1, play-out: Poli Iasi vs Hermannstadt 1-1 / Sibienii au egalat in minutul 86

Poli Iasi si Hermannstadt au terminat la egalitate, scor 1-1, partida disputata in etapa a 11-a a Ligii 1. in urma acestui rezultat, sibienii au adunat 24 de puncte si se afla pe pozitia de baraj, cu trei puncte peste Dunarea Calarasi.

Hermannstadt ramane in zona retrogradarii dupa 1-1 cu Poli Iasi. Un punct obtinut in extremis

Fara sut pe poarta vreme de 85 de minute, Hermannstadt a salvat remiza in Copou contra celor de la Poli Iasi, scor 1-1, sambata, in etapa a 11-a din playout-ul Ligii 1.

Cod Galben de vijelii in Bucuresti, pana la 15:30

Un Cod Galben de vijelii este in vigoare pana la ora 15:30 pentru Bucuresti, unde se vor semnala averse ce vor cumula 25 l/mp, frecvente descarcari electrice, grindina de mici dimensiuni.