18:45

VIDEO Lacrimile Cristinei Neagu au sters durerea unui an de cosmar: Imagini care nu s-au vazut la TV

Cristina Neagu 31 de ani) face un Mondial formidabil, desi, inclusiv acum cateva saptamani, se vorbea despre faptul ca va fi lasata acasa, nefiind apta de joc. continuă pe Adevărul

Digisport- Benny Adegbuyi: Am intrat pe Instagram-ul Cristinei Neagu si mi-era rusine, frate!

Cristina Neagu a avut o noua evolutie de exceptie la Campionatul Mondial din Japonia, in meciul Romania - Ungaria 28-27. Sportiva noastra a reusit 10 goluri si a adus victoria nationalei in ultimele secunde, cand a transformat o lovitura de la 7 metri.

Bratul ferm al Cristinei Neagu ne duce in Top 12! Calificare dramatica pentru Romania, dupa o revenire fantastica in finala cu Ungaria

Romania a invins dramatic Ungaria, 28-27, dupa ce fusese condusa timp de 58 de minute, calificandu-se in grupele principale la Campionatul Mondial de Handbal. Tricolorele au recuperat fabulos un deficit de sase goluri la pauza, dupa o prima repriza modesta, Cristina Neagu inscriind golul victoriei de la 7 m, in ultimele secunde ale partidei.

actualitate, 18:45