06:30

Cristina Neagu: Sunt mandra de echipa mea, am incredere ca ne vom impune contra Ungariei

A jucat din nou la un nivel inalt, fiind de departe liderul din teren al echipei Romaniei. Cristina Neagu a vorbit despre infrangerea la limita cu Muntenegru 26-27), dar si despre meciul crucial cu Ungaria. Am incredere ca ne vom impune contra Ungariei, a spus cea mai buna handbalista a lumii in 2018. continuă pe Hotnews

Cristina Neagu, dupa victoria in fata Senegalului: La multi ani, romani! Sper ca v-am facut un cadou frumos de Ziua Nationala

Cristina Neagu a fost desemnata jucatoarea meciului Romania Senegal, de la Campionatul Mondial de handbal, dar nu se entuziasmeaza de prestatia ei. Desi a marcat de 13 ori in poarta Senegalului, Neagu este multumita, mai mult, de jocul colectiv.

Cristina Neagu, zi speciala in Japonia! A primit trofeul pentru cea mai buna handbalista a lumii

Lidera a echipei Romaniei la Mondialul nipon, Cristina Neagu s-a aflat in centrul atentiei in ziua de pauza a nationalei noastre.

Cristina Neagu a primit trofeul pentru cea mai buna handbalista a lumii din 2018

Capitanul nationalei feminine de handbal a Romaniei, Cristina Neagu, a primit, luni, trofeul de cea .

Senegal ne scoate din depresie, dar Romania confirma dependenta de Cristina Neagu

Nationala de handbal feminin a Romaniei a obtinut, duminica, prima victorie in grupa C a Campionatului Mondial, scor 29-24 15-12) cu Senegal. Cristina Neagu a marcat 13 goluri.

Cristina Neagu a primit trofeul pentru cea mai buna handbalista a lumii in 2018: Romanca, prima persoana care cucereste de patru ori acest trofeu

Federatia Internationala de Handbal IHF) i-a decernat luni Cristinei Neagu trofeul de cea mai buna handbalista a lumii in anul 2018 in pauza meciului dintre echipele Japoniei si RD Congo, din Grupa D a.

actualitate, 06:30