16:45

Halep castiga batalia cu Garcia si ii mai da un branci Romaniei catre finala Fed Cup. Suntem la un punct de victorie

Simona Halep o invinge pe Caroine Garcia, scor 6-7 6), 6-3, 6-4, dupa un meci de infarct si Romania are prima sansa pentru calificarea in finala Fed Cup. continuă pe Adevărul

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete (14:00)

Duminica de la 14:00 se vor infrunta Simona Halep si Caroline Garcia in meciul trei de simplu din cadrul semifinalei Franta - Romania din Fed Cup. Dupa prima zi scorul la general este 1-1. Totul despre Franta - Romania aici.

LIVE Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia in meciul primelor rachete

Asa am trait Fed Cup: Simona Halep contra Caroline Garcia

Duminica de la 14:00 s-au infruntat Simona Halep si Caroline Garcia in meciul trei de simplu din cadrul semifinalei Franta - Romania din Fed Cup. Dupa prima zi scorul la general era 1-1. Totul despre Franta - Romania aici.

Victorie! Simona Halep castiga maratonul cu Caroline Garcia. Romania la o victorie de finala Fed Cup!

Simona Halep a invins-o pe Caroline Garcia, cu 6-7 6), 6-3, 6-4, dupa un meci maraton de aproape trei ore si aduce Romania din nou la conducere in semifinala Fed Cup contra Frantei 2-1).

LIVE Fed Cup: Un prim set monstruos intre Simona Halep si Caroline Garcia. Tenis total in 70 de minute!

actualitate, 16:45