13:30

Simona Halep, victorie fabuloasa cu Maria Sharapova. E in finala la Roma!

Meci fabulos in semifinalele de la Roma! Simona Halep a trecut de vechea ei rivala Maria Sharapova dupa un meci de aproape 2 ore si jumatate plin de intoarceri de scor si puncte spectaculoase. Simona Halep s-a. continuă pe B1

Simona Halep, victorie impotriva unei adversare puternice

Jucatoarea romana de tenis Simona Halep, numarul unu mondial, a debutat cu dreptul la turneul WTA de la Roma, invingand-o fara drept de apel in doua seturi, 6-1, 6-0, pe japoneza Naomi Osaka, intr-o.

Simona Halep o invinge pe Maria Sharapova si e in finala la Roma

Victorie uriasa obtinuta de Simona Halep in fata Mariei Sharapova, sambata, in semifinalele turneului de la Roma. Asa am trait Simona Halep contra Maria Sharapova in semifinale la Roma.

LIVEVIDEO Simona Halep o infrunta acum pe Maria Sarapova, in semifinale la Roma

Simona Halep si Maria Sarapova se intalnesc in a doua semifinala de la Roma. Castigatoarea va juca maine in ultimul act cu Elina Svitolina.

Simona Halep si-a aflat adversara din sferturi de la Roma: are palmares pozitiv contra ei

Simona Halep va juca vineri in sferturile de finala ale turneului de Roma contra frantuzoaicei Caroline Garcia, locul 7 WTA.

LIVE TEXT Simona Halep contra Maria Sharapova in semifinale la Roma (18:00)

Pentru a noua oara in cariera Simona Halep o va intalni pe Maria Sharapova in circuitul mondial profesionist.

LIVE TEXT Simona Halep contra Maria Sharapova in semifinale la Roma

Asa am trait Simona Halep contra Maria Sharapova in semifinale la Roma

Pentru a noua oara in cariera Simona Halep a intalnit-o pe Maria Sharapova in circuitul mondial profesionist.

Se stie prima finalista de la Roma. Cu cine va juca Simona Halep daca trece de Maria Sarapova

Turneul de la Roma a ajuns in faza semifinalelor, acolo unde va juca si Simona Halep contra rusoaicei Mariei Sarapova.

LIVE TEXT Simona Halep contra Caroline Garcia in sferturi la Roma

Simona Halep a ajuns in sferturi la Roma cu un singur meci jucat si vineri o va intalni pentru un loc in semifinale pe Caroline Garcia din Franta.

Asa am trait Simona Halep contra Caroline Garcia in sferturi la Roma

Simona Halep a ajuns in sferturi la Roma cu un singur meci jucat si vineri a intalnit-o pentru un loc in semifinale pe Caroline Garcia din Franta.

actualitate, 13:30