17:15

VICTORIE! Halep o bate pe Georges in doua seturi si este in semifinalele WTA Doha (VIDEO)

Simona Halep, sportiva momentului in Romania, a invins-o pe Julia Georges, scor 7-6 / 7-6, si a ajuns in semifinalele turneului WTA Doha Qatar). Ea va da piept acum cu Elina Svitolina, a patra favorita a. continuă pe B1

WTA Doha: Elina Svitolina, calificata n sferturi - Victorie n doua seturi cu Jelena Ostapenko

Cap de serie numarul 4, Elina Svitolina 7 WTA) si-a asigurat prezenta in sferturile Qatar Total Open de la Doha, dupa o victorie in doua seturi cu Jelena Ostapenko 22 WTA). Ucraineanca s-a impus cu 6-4, 6-4, dupa o ora si 20 de minute de joc.

SIMONA HALEP-JULIA GEORGES ONLINE STREAM LIVE VIDEO la Doha. Meci pentru semifinala la Dohoa

SIMONA HALEP-JULIA GEORGES ONLINE STREAM LIVE VIDEO Doha. Simona Halep, numarul 2 mondial, o va intalni in sferturi o va intalni pe germanca Julia Goerges 30 ani), numarul 16 mondial, care a trecut de americanca.

SIMONA HALEP-JULIA GEORGES ONLINE STREAM LIVE VIDEO Doha. Meci pentru semifinala la Dohoa

ATP Rotterdam: Debut cu dreptul pentru Stan Wawrinka - Victorie n doua seturi cu Benoit Paire

Tenismanul elvetian Stan Wawrinka a debutat cu dreptul la turneul ATP de la Rotterdam Olanda), dotat cu premii totale in valoare de 1. 160 euro, invingandu-l in doua seturi, 7-6 7/4), 6-1, pe francezul Benoit Paire, intr-o partida disputata luni.

actualitate, 17:15