17:30

Surpriza uriasa la Bucuresti. Detinatoarea trofeului eliminata din primul tur!

Turneul WTA de la Bucuresti a pierdut-o inca din primul tur pe castigatoarea din 2017, Irina-Camelia Begu. continuă pe Online Sport

BRD Bucharest Open: Irina Begu, detinatoarea trofeului, eliminata n primul tur de Ons Jabeur

Irina-Camelia Begu, locul 42 WTA si cap de serie numarul 3, a fost eliminata in turul I al BRD Bucharest Open, competitie la care este detinatoarea trofeului. Ea a fost invinsa, cu 6-2, 6-1, de Ons Jabeur din Tunisia, locul 123 WTA.

EXATLON: Surpriza uriasa pentru FANI! O NOUA EMISIUNE va incepe in curand! CATALIN CAZACU a dat VESTEA

Cash Taxi emisiunea prezentata de fostul concurent de la Exatlon Catalin Cazacuva incepe din 30 iulie. Este o emisiune plina de umor , cu oameni care aleg sa se distreze, sa castige bani si sa ajunga.

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2018. Surpriza uriasa inaintea de marea finala

CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL 2018 Finala Cupei Mondiale de fotbal din Rusia opune, duminica, de la ora 18,00 ora Romaniei), pe Stadionul Lujniki din Moscova TVR 1, TVR HD), echipele Frantei, campioana mondiala.

actualitate, 17:30