11:00

VIDEO CM 2018: Nigeria vs Islanda 2-0 / Dubla lui Musa si fericirea argentinienilor

Rugaciunile argentinienilor au fost ascultate, Nigeria a invins-o pe Islanda scor 2-0), iar nationala pregatita de Jorge Sampaoli reintra cu sanse reale in lupta pentru calificarea in optimile Campionatului Mondial. Prima victorie a africanilor la turneul final din Rusia a venit gratie dublei reusite de Ahmed Musa 49' si 75'). Islandezii au fost de nerecunost in repriza a doua a partidei de pe Volgograd Arena, au avut sansa sa reduca din diferenta de pe tabela, dar Sigurdsson a ratat un penalty in minutul 83. continuă pe Hotnews

VIDEO FOTOGALERIE CM 2018: Nigeria vs Islanda 2-0 / Dubla lui Musa si fericirea argentinienilor

CM 2018: Nigeria vs Islanda 2-0 / Dubla lui Musa si fericirea argentinienilor

Nigeria a invins nationala Islandei, scor 2-0, intr-un meci din Grupa E a Campionatului Mondial de fotbal. Se actualizeaza.

LIVE TEXT Nigeria - Islanda (18:00)

Un meci de totul sau nimic pentru Nigeria, in timp ce Islanda ar putea grabi eliminarea Argentinei cu o victorie. Urmariti live text meciul Nigeria - Islanda in aceasta pagina cu incepere de la ora 18:00.

LIVE TEXT Nigeria - Islanda 0-0

LIVE TEXT Nigeria - Islanda 2-0. Un rezultat bun pentru Argentina

Asa am trait Nigeria - Islanda 2-0. Un rezultat bun pentru Argentina

Am transmis live text meciul Nigeria - Islanda in aceasta pagina cu incepere de la ora 18:00.

Nigeria - Islanda 2-0, liber la calcule

Nigeria s-a impus intr-o maniera clara in fata Islandei si in aceasta grupa s-a lansat carnavalul calculelor.

NIGERIA - ISLANDA LIVE STREAM. Nordicii viseaza frumos ONLINE VIDEO TVR

Debutanta Islanda are nevoie sa confirme rezultatul bun cu Argentina 1-1) si in meciul de vineri cu Islanda 18,00, ora Romaniei, TVR 1, TVR HD), la Volgograd, in Grupa D a Cupei Mondiale de fotbal din.

Nigeria, victorie spectaculoasa cu Islanda

Echipa Nigeriei a urcat pe locul doi in clasamentul Grupei D dupa victoria obtinuta, cu 2-0, in fata Islandei. Astfel, trei echipe se vor lupta pentru locul doi in ultima etapa.

actualitate, 11:00