14:15

VIDEO Roger Federer, in semifinale de la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Hyeong Chung) - Elvetianul si-a egalat cel mai bun start de sezon din cariera

Roger Federer 1 ATP) este de neoprit la Indian Wells, elvetianul reusind sa se califice pentru a 11-a oara in cariera in semifinalele competitiei californiene. Liderul mondial l-a invins in sferturi pe sud-coreeanul Hyeong Chung 21 de ani, locul 26 ATP), scor 7-5, 6-1, dupa o ora si 23 de minute de joc. continuă pe Hotnews

VIDEO Roger Federer, in semifinale la Indian Wells (7-5, 6-1 cu Hyeong Chung) - Elvetianul si-a egalat cel mai bun start de sezon din cariera

VIDEO Roger Federer isi continua marsul catre al saselea titlu la Indian Wells (7-5, 6-4 cu Jeremy Chardy)

Roger Federer 1 ATP) a mai facut un pas in drumul sau catre al saselea titlu de la Indian Wells, dupa ce l-a invins in doua seturi pe francezul Jeremy Chardy 100 ATP), scor 7-5, 6-4. A 15-a victorie din tot atatea partide disputate in acest an i-a adus elvetianului calificarea in sferturile de finala ale competitiei din desertul californian.

VIDEO Simona Halep e in semifinale la Indian Wells dupa o inclestare teribila

Simona Halep s-a calificat in semifinalele turneului de la Indian Wells dupa ce a trecut de Petra Martici in trei seturi, scor 6-4, 6-7, 6-3.

LIVE VIDEO, ora 22.00, in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale

Simona Halep e la un singur meci de semifinalele turneului de la Indian Wells si are nevoie de victorie in meciul cu Petra Martici, pentru a ajunge acolo.

LIVE VIDEO, ora 20.00, in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs Qiang Wang, pentru un loc in sferturile de finala ale turneului din California

Simona Halep joaca in aceasta seara in optimile turneului de la Indian Wells, unde o intalneste pe chinezoaica Qiang Wang.

VIDEO Simona Halep e in sferturi la Indian Wells! Romanca, resuscitata din nou de interventia lui Darren Cahill

Simona Halep a trecut in optimile turneului de la Indian Wells de chinezoaica Qiang Wang, scor 7-5, 6-1, dupa un meci care a durat o ora si 16 minute.

LIVE VIDEO, in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale

LIVE VIDEO- in direct de la Indian Wells - Simona Halep vs Qiang Wang, pentru un loc in sferturile de finala ale turneului din California

Simona Halep joaca in acum in optimile turneului de la Indian Wells, unde o intalneste pe chinezoaica Qiang Wang.

HALEP - MARTIC LIVE la INDIAN WELLS. ONLINE STREAM Digi BNP Paribas Open - VIDEO

HALEP - MARTIC LIVE la INDIAN WELLS. ONLINE STREAM Digi BNP Paribas Open - VIDEO. SimonaHalep, campioana la Indian Wells in 2015, va juca pentru un loc in semifinale cu Petra Martic, LIVE VIDEO pe Digisport si ONLINE STREAM pe DIGI ONLINE.

LIVE VIDEO Simona Halep vs. Petra Martici, pentru un loc in semifinale. Liderul mondial se impune in primul set

actualitate, 14:15