16:00

WTA Istanbul: Sorana Cirstea, eliminata fara drept de apel desi a cstigat primul set cu 6-0

Dupa cum a inceput meciul Soranei Cirstea cu Yulia Putintseva, am fi putut crede ca va fi un galop de sanatate pentru jucatoarea noastra 6-0 pentru favorita numarul sase a intrecerii in primul set). in mod inexplicabil, jocul Soranei a luat-o pe o panta descendenta, iar caderea a fost una ireversibila. Cirstea a mai castigat doar un singur game 0-6 1-6), fiind astfel eliminata in runda inaugurala a turneului International de la Istanbul. continuă pe Hotnews

infrangere umilitoare pentru Sorana Cirstea, in primul tur al turneului de la Istanbul

Sorana Cirstea continua sa traverseze o perioada extrem de nefasta si a bifat un nou reyultat dezastruos in circuitul WTA.

Sorana Cirstea continua scandalul din echipa Romaniei de Fed Cup: A trebuit sa bat din palme, am batut din palme cand a fost nevoie

Desi sustine ca nu a fost niciun conflict in cadrul echipei de Fed Cup, Sorana Cirstea pare sa trimita in continuare sageti dupa victoria obtinuta de Romania in fata Elvetiei, la Cluj, cu scorul de.

Imobiliarele, batute de bursa fara drept de apel in ultimii 10 ani

Piata imobiliara este cel mai mare adversar al bursei romanesti in cursa pentru atragerea investitorilor de ocazie, dar cu ceva lichiditati disponibile. Din punct de vedere al popularitatii, investitiile in apartamente castiga lupta fara probleme, insa.

WTA Istanbul: Irina Begu, n turul doi (7-5, 6-0 cu Dalila Jakupovic) - Revenire spectaculoasa dupa ce a fost condusa cu 5-2 n primul set

Irina-Camelia Begu 37 WTA), cap de serie numarul sapte, a revenit, marti, de la 5-2 in primul set al meciului cu Dalila Jakupovic Slovenia, 130 WTA), jucatoare venita din calificari, impunandu-se cu 7-5, 6-0. Acest succes ii asigura Irinei prezenta in turul al doilea al turneului International de la Istanbul, acolo unde o va intalni pe americanca Christina McHale 88 WTA).

actualitate, 16:00