• WTA Roma: Irina Camelia Begu, eliminata n turul nti la dublu
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Mai, 14:03

• Clasamentul WTA: Simona Halep, lider pentru a 28-a saptamna; Sorana Crstea si Irina Begu au iesit din Top 40
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Mai, 10:17

• ncepe spectacolul la Roma: Mihaela Buzarnescu, duel cu Shuai Zhang - Sorana Crstea si Irina Begu vor evolua la dublu (Programul celor mai tari meciuri ale zilei)
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Mai, 09:14

• Begu, certata ca un copil de arbitru: Irina a fost pusa la punct de un francez in timpul meciului cu Sarapova
  • Adevarul.ro - 08 Mai, 06:15