• WTA Cincinnati: Ashleigh Barty, Naomi Osaka, Karolina Pliskova si Elina Svitolina s-au calificat in optimi; Maria Sharapova, eliminata (Rezultatele zilei)

• Vitoria Guimaraes, victorie la scor cu Ventspils. Ce sanse ar avea FCSB?

• WTA Cincinnati: Ashleigh Barty a invins-o pe Maria Sharapova in turul al doilea
  • Hotnews.ro Actualitate - 14 Aug, 21:58

• Simona Halep, calificata in optimi la Cincinnati
  • Antena3.ro - 14 Aug, 20:21

• Simona Halep, THRILLER in primul meci de la Cincinnati: A trecut cu greu de rusoaica Alexandrova. Ce adversara de TOP o asteapta in optimi (FOTO)
  • Ultimele articole - B1.ro - 14 Aug, 20:19