• CM Gimnastica artistica: Marian Dragulescu, locul 4 in finala la sarituri
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 15:19

• Ghinion teribil pentru Dragulescu la CM de gimnastica de la Stuttgart. A ratat la mustata podiumul in proba de sarituri
  • Adevarul.ro - 13 Oct, 15:08

• VIDEO CM Rugby: Tara Galilor a invins Uruguay (scor 35-13) si va evolua contra Frantei in sferturi; Tonga a invins SUA (scor 31-19)
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 14:05

• Shanghai Masters: Daniil Medvedev, de neoprit - Rusul a castigat al doilea titlu Masters consecutiv dupa o victorie clara cu Zverev
  • Hotnews.ro Actualitate - 13 Oct, 13:12

• WTA Linz: Cori Gauff, in prima finala WTA a carierei - Duel cu Jelena Ostapenko; Letona a salvat trei mingi de meci in fata Ekaterinei Alexandrova
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 23:28

• CM Rugby: Irlanda s-a calificat in sferturi, dupa ce a invins-o pe Samoa (scor 47-5)
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 18:09

• Shanghai Masters: Duelul noii generatii - Daniil Medvedev si Alexander Zverev, finalistii competitiei
  • Hotnews.ro Actualitate - 12 Oct, 16:48