• Hotnews.ro Actualitate - 21 Ian, 15:44

• Australian Open: Novak Djokovic, victorie muncita cu Daniil Medvedev - Srbul este n sferturi la Melbourne

• Prima reactie a Simonei Halep, dupa ce a fost eliminata de la Australian Open: in primul set m-am simtit ca si cum as fi fost lovita de tren
  • Antena3.ro - 21 Ian, 14:41

• Reactiile presei din Romania si a celei internationale dupa meciul Simonei cu Serena. LEquipe: Ea e sefa!
  • Adevarul.ro - 21 Ian, 14:39

• VIDEO Simona Halep, la conferinta de presa: Lasati-ma sa ncep cu o gluma. n primul set m-am simtit ca si cum as fi fost lovita de tren
  • Hotnews.ro Actualitate - 21 Ian, 14:13

• Simona Halep, la conferinta de presa: Lasati-ma sa ncep cu o gluma. n primul set m-am simtit ca si cum as fi fost lovita de tren

• LIVEText Simona Halep vs Serena Williams 1-6, 6-4, 3-5
  • Hotnews.ro Actualitate - 21 Ian, 09:35

• LIVEText Simona Halep vs Serena Williams 1-6, 1-2

• LIVEText Simona Halep vs Serena Williams (de la ora 10:00)

• Australian Open: Cifrele Serenei Williams pna n optimi - Puternica pe primul serviciu si la retur - Simona Halep, mai multe lovituri cstigatoare dect americanca
  • Hotnews.ro Actualitate - 20 Ian, 22:33