Politica   Economic   Sport   High Tech   Auto   Monden   Showbiz   Cultura

Rezultatele cautarii in Revista presei - 2159 stiri, Sport

• Germania invinge Olanda in minutul 90
  • Onlinesport.ro - 24 Mar, 23:53

• Euro 2020, preliminarii: Belgia a castigat duelul cu Rusia (3-1); Croatia, victorie la limita cu Azerbaijan dupa ce a fost condusa (2-1) - Rezultatele complete ale serii
  • Hotnews.ro Actualitate - 22 Mar, 00:31

• Liga 1, play-out: FC Voluntari vs FC Botosani 2-1 / Gazdele au castigat in minutul 89
  • Hotnews.ro Actualitate - 18 Mar, 22:25

• David Ospina (Napoli) a fost externat
  • Hotnews.ro Actualitate - 18 Mar, 21:37

• RAZBOI CIVIL LA DERBY-ul GRECIEI... Ultrasii lui Panathinaikos si Olympiacos s-au batut pe stadion si au intrerupt partida! Confruntarea a continuat pe strazi (VIDEO)
  • Ultimele articole - B1.ro - 17 Mar, 22:03

• VIDEO Lille - AS Monaco 0-1 / Carlos Vinicius, gol in minutul 90 - Monegascii se indeparteaza de zona retrogradarii
  • Hotnews.ro Actualitate - 16 Mar, 10:29

• VIDEO Golul zilei: Alex Grimaldo, folha seca si calificarea Benficai in sferturile Europa League (3-0 vs Dinamo Zagreb)
  • Hotnews.ro Actualitate - 15 Mar, 10:31

• VIDEO Slavia Praga, calificare in minutul 119 impotriva Sevillei (4-3) / Munir, voleu de senzatie
  • Hotnews.ro Actualitate - 15 Mar, 09:06

• Slavia Praga elimina Sevilla dupa 120 de minute. Golul calificarii in minutul 119!

• Hotnews.ro Actualitate - 09 Mar, 16:22

• Liga 1: Dinamo, victorie in primul meci din play-out (2-0 cu Dunarea Calarasi)
  • Hotnews.ro Actualitate - 08 Mar, 22:29

• VIDEO Rennes - Arsenal 3-1 / Tunarii au jucat in inferioritate numerica din minutul 41
  • Hotnews.ro Actualitate - 08 Mar, 09:45

• VIDEO Jesse Lingard, reactie nebuna in fata televizorului dupa golul decisiv marcat de Rashford
  • Hotnews.ro Actualitate - 07 Mar, 12:04

• VIDEO Porto - AS Roma 3-1 / Porto, calificare dramatica in prelungiri dupa ce pierduse in tur (1-2) - Golul decisiv, marcat dintr-un penalty acordat cu ajutorul VAR
  • Hotnews.ro Actualitate - 07 Mar, 09:36

• VIDEO PSG - Manchester United 1-3 / Seara magica a diavolilor - Rashford a inscris golul calificarii din penalty, in minutul 90+4
  • Hotnews.ro Actualitate - 07 Mar, 08:39

• FC Porto elimina AS Roma dupa prelungiri in returul de pe Dragao
  • Onlinesport.ro - 07 Mar, 00:43

• Champions League: FC Porto se califica in sferturi dupa un penalty acordat cu ajutorul VAR-ului (3-1 vs AS Roma, dupa prelungiri)
  • Hotnews.ro Actualitate - 07 Mar, 00:38