• DigiSport: Bolid de 150.000 de euro primit cadou de Ianis Hagi dupa EURO 2019
  • Hotnews.ro Actualitate - 30 Iun, 09:33

• Editia aniversara a DHL Carpathian Marathon, sold out
  • Bursa.ro - 21 Iun, 15:27

• FOTO Urmeaza o cursa superba in weekend: Editia a 10-a DHL Carpathian Marathon e sold-out!
  • Adevarul.ro - 18 Iun, 12:20

• Mircea Rednic a plecat de la Dinamo! Comunicat dur din partea clubului
  • Adevarul.ro - 03 Iun, 14:09

• Liga 1: Gaz Metan Medias inchide sezonul cu o victorie (3-1 vs Concordia Chiajna) / Rondon, dubla in primele cinci minute
  • Hotnews.ro Actualitate - 02 Iun, 22:59

• SOC la Roland Garros: Serena Williams e OUT! A fost spulberata de o jucatoare de 20 de ani! Simona Halep ramane fara adversare puternice (VIDEO)
  • Ultimele articole - B1.ro - 01 Iun, 21:54

• Liga 1, play-out: FC Botosani a incheiat sezonul cu o victorie in deplasare cu Poli Iasi (scor 2-0)

• Hotnews.ro Actualitate - 27 Mai, 19:54

• Liga 1, play-out: Gaz Metan Medias a revenit pe prima pozitie (4-0 vs FC Voluntari)
  • Hotnews.ro Actualitate - 23 Mai, 22:27

• Liga 1, play-out: Dinamo Bucuresti vs Poli Iasi 0-0 / Echipa lui Rednic, pas gresit in lupta pentru primul loc
  • Hotnews.ro Actualitate - 22 Mai, 22:55

• Liga 1, play-out: Dunarea Calarasi vs Concordia Chiajna 2-0 / Ilfovenii au retrogradat
  • Hotnews.ro Actualitate - 22 Mai, 21:25

• Liga 1, play-out: Hermannstadt vs FC Botosani 0-2 / Roman si Golofca au inscris dupa minutul 85
  • Hotnews.ro Actualitate - 21 Mai, 20:37

• Liga 1: Astra Giurgiu vs Sepsi Sfantu Gheorghe, scor 3-2, in ultimul meci al play-off-ului
  • Hotnews.ro Actualitate - 20 Mai, 22:59